Kód oblasti 0265 / +61265Kód oblasti:0265     (+61265)
Město nebo oblast:Port Macquarie, Kempsey, Taree, Lord Howe Island, Muswellbrook

Země:

AustrálieNárodní oblastní kód Port Macquarie, Kempsey, Taree, Lord Howe Island, Muswellbrook je 0265. Port Macquarie, Kempsey, Taree, Lord Howe Island, Muswellbrook se nachází v Austrálie. Pokud se nacházíte mimo území Austrálie a chcete zavolat osobě v Port Macquarie, Kempsey, Taree, Lord Howe Island, Muswellbrook, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Austrálie je +61, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Port Macquarie, Kempsey, Taree, Lord Howe Island, Muswellbrook, musíte nejprve vytočit +61265 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Port Macquarie, Kempsey, Taree, Lord Howe Island, Muswellbrook, můžete místo předvolby +61265 před telefonním číslem použít variantu 0061265.
Kalkulátor telefonních čísel


Kód oblasti 0265 / +61265 (Austrálie)