Kód oblasti 035 / +6635Kód oblasti 035 / +6635 (Thajsko)


Národní oblastní kód Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri je 035. Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri se nachází v Thajsko. Pokud se nacházíte mimo území Thajsko a chcete zavolat osobě v Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Thajsko je +66, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri, musíte nejprve vytočit +6635 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri, můžete místo předvolby +6635 před telefonním číslem použít variantu 006635.
Kalkulátor telefonních čísel