Kód oblasti 052 / +6652Kód oblasti 052 / +6652 (Thajsko)


Národní oblastní kód Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son je 052. Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son se nachází v Thajsko. Pokud se nacházíte mimo území Thajsko a chcete zavolat osobě v Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Thajsko je +66, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son, musíte nejprve vytočit +6652 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son, můžete místo předvolby +6652 před telefonním číslem použít variantu 006652.
Kalkulátor telefonních čísel