Kód oblasti 063 / +26463Kód oblasti 063 / +26463 (Namibie)


Národní oblastní kód Hardap, Karas (Keetmanshoop, Lüderitz, Oranjemund, Karasburg, Mariental) je 063. Hardap, Karas (Keetmanshoop, Lüderitz, Oranjemund, Karasburg, Mariental) se nachází v Namibie. Pokud se nacházíte mimo území Namibie a chcete zavolat osobě v Hardap, Karas (Keetmanshoop, Lüderitz, Oranjemund, Karasburg, Mariental), kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Namibie je +264, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Hardap, Karas (Keetmanshoop, Lüderitz, Oranjemund, Karasburg, Mariental), musíte nejprve vytočit +26463 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Hardap, Karas (Keetmanshoop, Lüderitz, Oranjemund, Karasburg, Mariental), můžete místo předvolby +26463 před telefonním číslem použít variantu 0026463.
Kalkulátor telefonních čísel