Kód oblasti 074 / +6374Kód oblasti 074 / +6374 (Filipíny)


Národní oblastní kód Abra, Apayao, Benguet, Ifugao, Kalinga, Mountain Province je 074. Abra, Apayao, Benguet, Ifugao, Kalinga, Mountain Province se nachází v Filipíny. Pokud se nacházíte mimo území Filipíny a chcete zavolat osobě v Abra, Apayao, Benguet, Ifugao, Kalinga, Mountain Province, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Filipíny je +63, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Abra, Apayao, Benguet, Ifugao, Kalinga, Mountain Province, musíte nejprve vytočit +6374 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Abra, Apayao, Benguet, Ifugao, Kalinga, Mountain Province, můžete místo předvolby +6374 před telefonním číslem použít variantu 006374.
Kalkulátor telefonních čísel