Kód oblasti 0753 / +61753Kód oblasti 0753 / +61753 (Austrálie)


Národní oblastní kód Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture je 0753. Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture se nachází v Austrálie. Pokud se nacházíte mimo území Austrálie a chcete zavolat osobě v Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Austrálie je +61, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, musíte nejprve vytočit +61753 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, můžete místo předvolby +61753 před telefonním číslem použít variantu 0061753.
Kalkulátor telefonních čísel