Kód oblasti 086 / +6386Kód oblasti:086     (+6386)
Město nebo oblast:Dinagat Islands, Surigao del Norte, Surigao del Sur

Země:

FilipínyNárodní oblastní kód Dinagat Islands, Surigao del Norte, Surigao del Sur je 086. Dinagat Islands, Surigao del Norte, Surigao del Sur se nachází v Filipíny. Pokud se nacházíte mimo území Filipíny a chcete zavolat osobě v Dinagat Islands, Surigao del Norte, Surigao del Sur, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Filipíny je +63, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Dinagat Islands, Surigao del Norte, Surigao del Sur, musíte nejprve vytočit +6386 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Dinagat Islands, Surigao del Norte, Surigao del Sur, můžete místo předvolby +6386 před telefonním číslem použít variantu 006386.
Kalkulátor telefonních čísel


Kód oblasti 086 / +6386 (Filipíny)