Kód oblasti 0895 / +61895Kód oblasti 0895 / +61895 (Austrálie)


Národní oblastní kód Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah) je 0895. Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah) se nachází v Austrálie. Pokud se nacházíte mimo území Austrálie a chcete zavolat osobě v Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah), kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Austrálie je +61, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah), musíte nejprve vytočit +61895 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah), můžete místo předvolby +61895 před telefonním číslem použít variantu 0061895.
Kalkulátor telefonních čísel