Kód oblasti 24 / +25524Kód oblasti:24     (+255 24)
Město nebo oblast:Zanzibar (Unguja, Pemba, Chake Chake, Mkoani, Wete)

Země:

TanzanieNárodní oblastní kód Zanzibar (Unguja, Pemba, Chake Chake, Mkoani, Wete) je 24. Zanzibar (Unguja, Pemba, Chake Chake, Mkoani, Wete) se nachází v Tanzanie. Pokud se nacházíte mimo území Tanzanie a chcete zavolat osobě v Zanzibar (Unguja, Pemba, Chake Chake, Mkoani, Wete), kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Tanzanie je +255, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Zanzibar (Unguja, Pemba, Chake Chake, Mkoani, Wete), musíte nejprve vytočit +255 24 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Zanzibar (Unguja, Pemba, Chake Chake, Mkoani, Wete), můžete místo předvolby +255 24 před telefonním číslem použít variantu 00255 24.
Kalkulátor telefonních čísel


Kód oblasti 24 / +25524 (Tanzanie)