Kód oblasti 66 / +67966Kód oblasti 66 / +67966 (Fidži)


Národní oblastní kód Lautoka / Ba / Vatukoula / Tavua / Rakiraki je 66. Lautoka / Ba / Vatukoula / Tavua / Rakiraki se nachází v Fidži. Pokud se nacházíte mimo území Fidži a chcete zavolat osobě v Lautoka / Ba / Vatukoula / Tavua / Rakiraki, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Fidži je +679, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Lautoka / Ba / Vatukoula / Tavua / Rakiraki, musíte nejprve vytočit +679 66 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Lautoka / Ba / Vatukoula / Tavua / Rakiraki, můžete místo předvolby +679 66 před telefonním číslem použít variantu 00679 66.
Kalkulátor telefonních čísel