Kód oblasti Al-Madinah, Tabuk, Al-Jawf, Yanbu, Turaif, SkakaMěsto nebo oblast:Al-Madinah, Tabuk, Al-Jawf, Yanbu, Turaif, Skaka
Kód oblasti:014     (+96614)

Země:

Saúdská Arábie


Kód oblasti Al-Madinah, Tabuk, Al-Jawf, Yanbu, Turaif, Skaka (Saúdská Arábie)


Národní oblastní kód Al-Madinah, Tabuk, Al-Jawf, Yanbu, Turaif, Skaka je 014. Al-Madinah, Tabuk, Al-Jawf, Yanbu, Turaif, Skaka se nachází v Saúdská Arábie. Pokud se nacházíte mimo území Saúdská Arábie a chcete zavolat osobě v Al-Madinah, Tabuk, Al-Jawf, Yanbu, Turaif, Skaka, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Saúdská Arábie je +966, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Al-Madinah, Tabuk, Al-Jawf, Yanbu, Turaif, Skaka, musíte nejprve vytočit +96614 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Al-Madinah, Tabuk, Al-Jawf, Yanbu, Turaif, Skaka, můžete místo předvolby +96614 před telefonním číslem použít variantu 0096614.
Kalkulátor telefonních čísel