Kód oblasti Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan BuriMěsto nebo oblast:Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri
Kód oblasti:035     (+6635)

Země:

Thajsko


Kód oblasti Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri (Thajsko)


Národní oblastní kód Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri je 035. Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri se nachází v Thajsko. Pokud se nacházíte mimo území Thajsko a chcete zavolat osobě v Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Thajsko je +66, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri, musíte nejprve vytočit +6635 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri, můžete místo předvolby +6635 před telefonním číslem použít variantu 006635.
Kalkulátor telefonních čísel