Kód oblasti Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, QuirinoMěsto nebo oblast:Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino
Kód oblasti:078     (+6378)

Země:

Filipíny


Kód oblasti Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino (Filipíny)


Národní oblastní kód Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino je 078. Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino se nachází v Filipíny. Pokud se nacházíte mimo území Filipíny a chcete zavolat osobě v Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Filipíny je +63, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino, musíte nejprve vytočit +6378 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino, můžete místo předvolby +6378 před telefonním číslem použít variantu 006378.
Kalkulátor telefonních čísel