Kód oblasti Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis OrientalMěsto nebo oblast:Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental
Kód oblasti:088     (+6388)

Země:

Filipíny


Kód oblasti Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental (Filipíny)


Národní oblastní kód Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental je 088. Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental se nachází v Filipíny. Pokud se nacházíte mimo území Filipíny a chcete zavolat osobě v Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Filipíny je +63, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental, musíte nejprve vytočit +6388 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental, můžete místo předvolby +6388 před telefonním číslem použít variantu 006388.
Kalkulátor telefonních čísel


Kód oblasti Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental