Kód oblasti Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong SonMěsto nebo oblast:Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son
Kód oblasti:052     (+6652)
053     (+6653)

Země:

Thajsko


Kód oblasti Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son (Thajsko)


Národní oblastní kód Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son je 053. Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son se nachází v Thajsko. Pokud se nacházíte mimo území Thajsko a chcete zavolat osobě v Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Thajsko je +66, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son, musíte nejprve vytočit +6653 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son, můžete místo předvolby +6653 před telefonním číslem použít variantu 006653.
Kalkulátor telefonních čísel