Kód oblasti Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, TazaMěsto nebo oblast:Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza
Kód oblasti:0532     (+212532)

Země:

Maroko


Kód oblasti Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza (Maroko)


Národní oblastní kód Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza je 0532. Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza se nachází v Maroko. Pokud se nacházíte mimo území Maroko a chcete zavolat osobě v Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Maroko je +212, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza, musíte nejprve vytočit +212532 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza, můžete místo předvolby +212532 před telefonním číslem použít variantu 00212532.
Kalkulátor telefonních čísel