Kód oblasti Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, WachirabaramiMěsto nebo oblast:Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami
Kód oblasti:055     (+6655)

Země:

Thajsko


Kód oblasti Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami (Thajsko)


Národní oblastní kód Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami je 055. Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami se nachází v Thajsko. Pokud se nacházíte mimo území Thajsko a chcete zavolat osobě v Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Thajsko je +66, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami, musíte nejprve vytočit +6655 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami, můžete místo předvolby +6655 před telefonním číslem použít variantu 006655.
Kalkulátor telefonních čísel