Kód oblasti Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, WachirabaramiMěsto nebo oblast:Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami
Kód oblasti:055     (+6655)

Země:

ThajskoNárodní oblastní kód Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami je 055. Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami se nachází v Thajsko. Pokud se nacházíte mimo území Thajsko a chcete zavolat osobě v Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Thajsko je +66, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami, musíte nejprve vytočit +6655 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami, můžete místo předvolby +6655 před telefonním číslem použít variantu 006655.
Kalkulátor telefonních čísel


Kód oblasti Kamphaeng Phet, Phitsanulok, Sukhothai, Tak, Uttaradit, Sam Ngam, Wachirabarami (Thajsko)