Kód oblasti Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit)Město nebo oblast:Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit)
Kód oblasti:0628     (+62628)

Země:

Indonésie


Kód oblasti Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit) (Indonésie)


Národní oblastní kód Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit) je 0628. Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit) se nachází v Indonésie. Pokud se nacházíte mimo území Indonésie a chcete zavolat osobě v Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit), kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Indonésie je +62, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit), musíte nejprve vytočit +62628 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit), můžete místo předvolby +62628 před telefonním číslem použít variantu 0062628.
Kalkulátor telefonních čísel