Kód oblasti North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen)Město nebo oblast:North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen)
Kód oblasti:013     (+35813)

Země:

Finsko


Kód oblasti North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen) (Finsko)


Národní oblastní kód North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen) je 013. North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen) se nachází v Finsko. Pokud se nacházíte mimo území Finsko a chcete zavolat osobě v North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen), kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Finsko je +358, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen), musíte nejprve vytočit +35813 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen), můžete místo předvolby +35813 před telefonním číslem použít variantu 0035813.
Kalkulátor telefonních čísel