Kód oblasti Omaheke (Okahandja, Rehoboth, Uis, Gobabis, Witvlei)Město nebo oblast:Omaheke (Okahandja, Rehoboth, Uis, Gobabis, Witvlei)
Kód oblasti:062     (+26462)

Země:

NamibieNárodní oblastní kód Omaheke (Okahandja, Rehoboth, Uis, Gobabis, Witvlei) je 062. Omaheke (Okahandja, Rehoboth, Uis, Gobabis, Witvlei) se nachází v Namibie. Pokud se nacházíte mimo území Namibie a chcete zavolat osobě v Omaheke (Okahandja, Rehoboth, Uis, Gobabis, Witvlei), kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Namibie je +264, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Omaheke (Okahandja, Rehoboth, Uis, Gobabis, Witvlei), musíte nejprve vytočit +26462 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Omaheke (Okahandja, Rehoboth, Uis, Gobabis, Witvlei), můžete místo předvolby +26462 před telefonním číslem použít variantu 0026462.
Kalkulátor telefonních čísel


Kód oblasti Omaheke (Okahandja, Rehoboth, Uis, Gobabis, Witvlei) (Namibie)