Kód oblasti Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, PerakMěsto nebo oblast:Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak
Kód oblasti:04     (+604)

Země:

Malajsie


Kód oblasti Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak (Malajsie)


Národní oblastní kód Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak je 04. Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak se nachází v Malajsie. Pokud se nacházíte mimo území Malajsie a chcete zavolat osobě v Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak, kromě národního oblastního kódu potřebujete také znát mezinárodní telefonní předvolbu. Telefonní předvolba Malajsie je +60, takže pokud se nacházíte v Česká republika a chcete zavolat osobě v Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak, musíte nejprve vytočit +604 a poté zadat telefonní číslo.

Nula před národní oblastním kódem se v tomto případě neuvádí.

Znaménko plus před číslicemi může být obvykle použito v tomto formátu. Ve většině případů se však znaménko plus nahrazuje sekvencí čísel, která informuje telefonní síť o vašem úmyslu vytočit telefonní číslo v jiné zemi. ITU doporučuje používat 00, což je běžný postup v mnoha zemích, včetně všech evropských zemí.

Pokud voláte z Česká republika osobě v Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak, můžete místo předvolby +604 před telefonním číslem použít variantu 00604.
Kalkulátor telefonních čísel