Vyhledat a odstranit duplicitní adresy


Software na vyhledávání
a odstraňování duplicitních adres.

Jste unaveni z práce s nekvalitními daty, která se vyskytují například v marketingových adresářích? S duplicitními záznamy, které se obtížně rozpoznávají, zejména pokud se jedná o jména firem nebo osob? Nebo při slučování dat z různých zdrojů? Tyto produkty by vám mohly nabídnout řešení:

  • DedupeWizard 8: Jednoduchý software, který lze bez speciálních technických znalostí používat k vyhledávání duplicitních adres v aplikaci Excel. Duplicitní adresy lze vyhledávat podle poštovní adresy, telefonního čísla a/nebo e-mailové adresy, a to v jediném adresáři nebo mezi dvěma adresáři podle požadavků zohledňování seznamů neúčasti. Lze zpracovávat pouze soubory aplikace Excel.
  • DataQualityTools 8: Program DataQualityTools nabízí v porovnání s programem DedupeWizard více možností vyhledávání duplicitních adres, jakož i celou řadu dalších funkcí na zpracování adresových dat, například funkce na spojování datových polí. Kromě souborů aplikace Excel tento program podporuje také soubory ve formátech dBase, ACCESS, VistaDB, textové soubory, jakož i databázové servery, například MS SQL Server, PostgreSQL, ORACLE a MySQL.

Další informace: www.dataqualityapps.com